Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
Gižų seniūnijaGižų seniūnija ribojasi su Marijampolės savivaldybe, Keturvalakių ir Pilviškių seniūnijomis. Teritorijos plotas - 3891,7 ha. Gižų seniūnijoje gimė garsus profesorius, fizikas K. Baršauskas, poetas K. Kubilinskas.

Gižų Šv. Antano Paduviečio bažnyčia – 1744 m. buvo pastatyta pirmoji medinė bažnyčia. 1834 m. ji sudegė. 1850 m. pastatyta graži mūrinė, po karo suremontuota. Bažnyčia negotikinė, stačiakampio plano, su bokšteliais. Šventoriaus tvora akmenų mūro. Antupių koplyčia - medinė, stovi Antupių kapinėse. Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose ji paminėta 1872 m. 

Liutauras Vyšniauskas

Turi savo verslą – gamina baldus. Medžio darbų išmoko iš savo tėvo, vyresnių brolių. Pats mokėsi metalo apdirbimo, bet atitarnavęs sovietinėje armijoje pradėjo „kalbinti“ medį. Jo gaminti kryžiai pastatyti Senkiškių ir Rimavičių kaimams atminti. Padėjo pagaminti ir kryžių, pastatytą Rūdos kaimui atminti.

Senkiškių k., Gižų sen., Vilkaviškio r.,

tel. 8 618 74604

Edmundas Sinkevičius

Į Gižų seniūniją gyventi atsikėlė prieš šešetą metų. Pats yra dzūkas, nuo Druskininkų. Medžio darbais užsiiminėja maždaug 20 metų. Jaunystėje mėgo tapyti. Pagaminęs apie 50 kryžių, kitų drožinių. Jo darbai stovi „Girios Aido“ muziejuje, Kryžių kalne. Edmundo išdrožtų geldų, lentelių, mentelių nesuskaičiuosi. Daug jų rado vietą ir Gižiečių namuose. Edmundas pagamino kryžius Išlandžių kaimo kapinėse, prie Gižų klebonijos.

Tel. 8 658 33862

Irina Vyšniauskienė

Origamiu susidomėjo nesenai tačiau pastaruoju metu tai užsiėmimas, kuriam skiria visą savo laisvalaikį. Kaip ji pati sakė – tai ramina nervus. Kol kas savo darbelių nepardavinėja, šiaip išdalina draugams ar padovanoja švenčių progomis. Idėjų semiasi internete.

Modesta Lygaitienė

Dirbiniai iš molio

Vilija Mikalauskienė

Siuvinėti pradėjo maždaug prieš 4 metus, po mylimos dukrelės mirties. Mergaitė mėgo siuvinėti, turėjo nusipirkusi daug siūlų. Vilija sako, kad jos darbai – dukrelės Julijos atminimui. Nuošaliame vienkiemyje gyvenanti ir ūkininkaujanti moteris visą savo laisvalaikį skiria siuvinėjimui. Savo darbais ji džiugina mažuosius Margaritą ir Paulių.

Tel. 8 690 23301

Anelė Bulkauskienė

Mezga nuo jaunystės. Su užsidegimu pasakoja, kokius raštus, piešinius mezgė, kaip puošė savo tris dukras. Dabar skuba puošti ne tik dukras, bet ir anūkes. Paltai, megztiniai, suknutės, šalikai, kepurės, pirštinaitės – akys raibsta nuo gražiausių raštų ir spalvų.

Tel. 8 651 99190

Virginija Armanavičienė

Popieriaus karpiniai. Popieriaus karpytojų grupės „Sėjinis” mokytoja. Viešosios įmonės Gižuose Meno ir edukacijos centras vadovė. Rengia kitus ir pati dalyvauja profesionalaus meno parodose.

Tel. 8 671 26355

Reda Zakarauskienė

Dailininkė mėgėja: piešia gėles, gamtos vaizdus.

Valdas Senkus

Medžio meistras – gamina baldus

Tel. 8 650 55849

Vida Senkuvienė

Užsiima rankdarbiais

Baršausko g. 1, Gižų k., Vilkaviškio r. sav.

Donatas Merkevičius

Duonos kepėjas

Tel. 8 617 77595

Ignas Stasiulevičius

Medžio meistras

Rimavičių k., Gižų sen., Vilkaviškio r. sav.

Marius Medelis

Medžio meistras

Rūdos k., Gižų sen., Vilkaviškio r. sav.


Kontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907