Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
Klausučių seniūnijaKlausučių seniūnija ribojasi su Pilviškių, Šeimenos, Kybartų seniūnijomis ir Šakių rajonu. Teritorijos plotas - 117 kv. km. Yra Klausučių tvenkinys, teka Šeimenos, Širvintos, Šešupės upės. Seniūnijoje gimę įžymūs žmonės: rašytojas Antanas Vaičiulaitis, rašytojas Pranas Mašiotas, generolas leitenantas Juozas Stanaitis ir inžinierius Pranas Stanaitis.

Lankytini objektai - Putinų dvaras, Klausučių parkas, Prano Mašioto tėviškė, pokario partizanų žuvimo vieta Rumokų kaime, Rementiškių piliakalnis, Prano Stanaičio tiltas, Didvyžių bažnyčia, Žaliosios bažnyčia, Sūdavos krašto muziejus. 

Jolanta Šiugždienė

Tautinio paveldo produkto šakočio gamintoja, turi sertifikatą.

Liepų g. 15, Žynių k. Klausučių sen., Vilkaviškio r. sav., tel. 8 659 79444, http://ekosakotis.lt

Laimutė Alkevičienė

Šimtalapių, šakočių gamintoja.

Andriškių k., Klausučių sen., Vilkaviškio r. sav., tel. 8 655 54 261.

Aušrelė Jokūbaitytė–Leonova ir Vitalija Jokūbaitienė

„Rankdarbiai - tai mano gyvenimas, kurdama juos įdedu dalelę savo širdies šilumos, todėl juose galima matyti tai, ką jaučiu juos kurdama. Nemėgstu daryti kažko primityvaus, nemoku daryti tik dėl to, kad daryčiau. Man reikia kūrybos..Polėkio... Nors truputėlio. Todėl stengiuosi, kad mano darbai būtų kupini meilės, ir žmogus įsigijęs mano gaminį jaustų mano rankų šilumą ir širdies plakimą...

Labiausiai mėgstu kurti papuošalus, stengiuosi, kad jie būtų vieninteliai ir nepakartojami, unikalūs, todėl dviejų vienodų stengiuosi nedaryti. Už savo polinkį į rankdarbius turiu būti dėkinga mamai ir močiutei.. Abi jos siuvo, siuvinėjo, mezgė dar kai buvau maža, močiutė tai daro ir ligi šiol, o mama visai netyčia atradusi vilną liko prie jos.. Sako vilna kaip gyva, kaip vaistas.. išvaiko blogas mintis.. Pirštais trinant, glostant dirbinėlį, kuris vėliau virs papuošalu, šlepetėmis, šaliu, ar šiaip mielu aksesuaru išsimasažuoja ir pirštai. Blogos mintys ir nuotaikos dingsta, o į dirbinį susilieja viskas kas geriausia“

Tel. 8 656 50433

Danutė Kasulaitienė

Savo darbais ir sugebėjimais stebina: tradiciniai margučių marginimo būdai ir raštai, iš gamtinės medžiagos surišti paukščiai, iš šiaudų stiebų pagaminti vestuviniai sodai, įvairios grožybės namams. Atrodo, nėra to, ko Danutė nesugebėtų padaryti.

Lidija Černiauskienė

Tautinių juostų audėja, puikiai jaučianti spalvas, raštą, sugebanti išsaugoti tradicinį atlikimą. ŽaliojiKontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907