Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
2013.08.13
Geisteriškių kaimo bendruomenės šventė

Jau penkti metai mūsų, Geisteriškių kaimo bendruomenėje, vyksta šventė, kad žmonės po šienapjūtės ir daržų ravėjimų atsipalaiduotų prieš javapjūtę. Ją visada organizuojame per Onines. Šiemet ji įvyko liepos 27 dieną. Nors prieš tai orai buvo lietingi, šventei oras buvo puikus- kaip užsakytas.
Šventė prasidėjo 12val. mūsų bendruomenės vaikų ir suaugusių šventiniu koncertu. Į šventę buvo pakviesta ir tradicinė Paežerių kaimo kapela ,,Gulbinėlis“, bei valdžios atstovai. Dėl atostogų meto, deja, į mūsų šventę atvyko tik Bartninkų seniūnijos seniūnė Violeta Raulinaitienė. Visada šventės metu pagerbiame: Anapilin išėjusius kaimo gyventojus, jubiliatus, nuolat bendruomenės labui dirbančius žmones.
Po koncerto visiems, tiek suaugusiems, tiek vaikams buvo išdalintos savisaugos priemonės, kurias sudarė: šviečiantys krepšiai, atšvaitai, juostelės, vaikiškos knygelės, knygų skirtukai, žibintuvėliai. Prieš tai buvo trumpai supažindinta su jų paskirtimi. Dar turėjome kelias „užsilikusias“ liemenes, kuriomis tai pat pasidalinome. Nors „dovanos“ ir buvo kuklios, tačiau naudingos, visiems suteikė džiaugsmo.
Po visų apdovanojimų vyko įvairios pramogos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems- batutai, vandens kamuoliai. Tradiciškai buvo surengtos sportinės žaidynės: krepšinis, tinklinis, jėgos estafetė, dviračių lenktynės, „petankė“, puodynių daužymas. Šventės dalyvius medžiotojai vaišino gardžia sriuba. 
Vakare šventę vainikavo diskoteka. Taupant lėšas, muzikantas nebuvo užsakytas, tačiau šokių pertraukų metu dar vyko įvairūs žaidimai ir rungtys, kuriose dalyvavo visi norintys.

Vilma Čėsnienė
Geisteriškių kaimo bendruomenės pirmininkė

P7270113.jpg

P7270118.jpg

P7270119.jpg

P7270126.jpg

P7270131.jpg

P7270134.jpg


Atgal

Kontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907