Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
2014.04.25
Pavasaris kaime: darbų pradžia su kūrybiška įžanga

Šis metų laikas visiems suprantamas kaip tvarkymosi, sėjos, atsinaujinimo ir pavasarinių ūkinių darbų pradžios metas. Matlaukio kaimo bendruomenės nariai pavasarį pasitiko pramogaudami.

IMG_7853.JPGBendruomenės vyrai padovanojo nekasdienę dovaną savo žmonoms – kelionę į Kretingą. Moters dienos proga keliolika aktyvių kaimo bendruomenės narių išvyko minėti savo šventę į Žemaitiją. Kretingoje moterys aplankė Žiemos sodą ir Tiškevičių rūmus, Kretingos muziejų bei Kretingos dvaro saldaininę, kurioje susipažino su saldainių gaminimo tradicijomis, pamatė visą šio skanėsto gimimo procesą, pačios savo rankomis gamino karamelinius saldainius ir išmoko juos gražiai įpakuoti. Skanėstais ne tik pačios save pradžiugino, parvežė namiškiams, bet ir pažadėjo būsimos bendruomenės šventėms paruošti. Išvykos dalyvės grožėjosi ir mėgavosi pavasarėjančia Palanga ir gaiviu jūros oru. Kelionė suteikė puikių įspūdžių ne tik pirmą kartą Kretingoje besilankančioms, bet ir pabuvojusioms čia anksčiau bei neformali išvyka sustiprino bendruomenės narių bendravimą.

Bendruomenės moterys pavasarį pasitiko ne tik keliaudamos ir dvasiškai atsinaujindamos, bet ir pasirūpino savo išvaizda. Į nemokamą grožio pamokėlę ir su „Mary Kay“ kompanijos kosmetika susipažino profesionalios kosmetikos specialistės iš Kauno. Kosmetologės papasakojo apie taisyklingą veido odos priežiūrą ir individualiai parinko priemones, kurias norinčios galėjo išbandyti ir pasilepinti. Taip pat visos dalyvės palepino rankas SPA malonumais.

Nuo rudens, matlaukiečiai dalyvauja verslumo ugdymo ir vystymo bendruomenėse mokymuose, seminaruose. Sugalvota ir plėtojama verslo idėja, bendradarbiaujant su kolegomis iš kitų bendruomenių, galimai bus pradėta vystyti jau artimiausiais metais. Idėjos įgyvendinimo pasisekimas priklausys nuo paramos ir sėkmingų projektų įgyvendinimo.

1980200_604515356291914_890447673_o.jpgTradiciškai, penktuosius metus bendruomenės nariai kvietė visus kaimo gyventojus varyti žiemą kartu, pabūti kartu po ilgų žiemos vakarų namuose. Linksmi užgavėniautojai važinėjo po kaimą, surengė kepinių ir įvairių prekių mugę bei Užgavėnių herojų kovą. Nors žiema šiemet ilgai neužsibuvo, papročių laužyti niekas neketino Todėl tiek morė, tiek šokiai ir skanduotės išvarančios žiemą, neaplenkė bendruomenės namų kiemo.

Daugiau nuotraukų: čia

Greta Ališauskaitė

Nuotraukos Irmos Kartavičienės, Linos ŽarskienėsAtgal

Kontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907