Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
2014.09.23
Vilkaviškio kaimo bendruomenių sąjungos nariai kviečiami dalyvauti projekte „BENDRUOMENIŲ ATSTOVAVIMO GEBĖJIMŲ STIPRINIMAS“

Viena iš svarbių visuomeninio gyvenimo sričių - gebėjimas susitarti, diskutuoti ir derėtis su partneriais bei oponentais ir įtakoti vykstančius procesus. Gebėjimai bendradarbiauti, teisingai suprasti vieniems kitus, nepaisant to, kad egzistuoja skirtingos nuomonės ir įvairūs interesai, padeda išvengti konfliktų, bereikalingo streso ir palaikyti gerų santykių dvasią.
Kauno Psichologijos paslaugų centro specialistai šių metų spalio ir lapkričio mėnesiais praves psichologinius mokymus Vilkaviškio kaimo bendruomenių sąjungos nariams. Mokymų tikslas - lavinti dalyvių gebėjimą bendradarbiaujant priimti sprendimus, kurie tenkintų visas suinteresuotas puses ir konstruktyviai spręsti konfliktines situacijas. Aktyvus dalyvavimas seminaruose padeda geriau pažinti save, suteikia galimybę modeliuotose situacijose išmėginti ir paanalizuoti psichologijos dėsnių veikimą praktikoje. Mokymai taip pat skatina organizacijos narių sutelktumą. 
Mokymus sudaro trijų seminarų ciklas:
1 seminaras „Bendravimo partnerių įtakojimas ir motyvavimas“. Lavinamas gebėjimas suprasti kito žmogaus poreikius, paskatinti jį veikti ir siekti rezultato.
2 seminaras „Bendradarbiavimo ir darbo komandoje gebėjimų stiprinimas“. Stiprinami gebėjimai atstovauti savo nuomonę, suprasti savo vaidmenį komandoje, analizuoti situaciją, ieškoti bendro kiekvieną narį motyvuojančio sprendimo. 
3 seminaras „Atstovavimas organizacijai ir viešas kalbėjimas“. Mokomasi pasiruošti pranešimui, bendrauti su auditorija, išlaikyti emocinę pusiausvyrą sudėtingose situacijose, stiprinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai.
Mokymai vyks spalio ir lapkričio mėn. Seminarai planuojami dviem srautais, t.y., tie patys seminarai nuoseklia tvarka vyks du kartus. 
Pirmas srautas:
1. Spalio 14 d. „Bendravimo partnerių įtakojimas ir motyvavimas“
2. Spalio 21 d. „Bendradarbiavimo ir darbo komandoje gebėjimų stiprinimas“
3. Lapkričio 04 d. „Atstovavimas organizacijai ir viešas kalbėjimas“
Antrasis srautas:
1. Lapkričio 13 d. „Bendravimo partnerių įtakojimas ir motyvavimas“
2. Lapkričio 20 d. „Bendradarbiavimo ir darbo komandoje gebėjimų stiprinimas“
3. Lapkričio 27 d. „Atstovavimas organizacijai ir viešas kalbėjimas“
Pirmame ar antrame seminare kviečiami sudalyvauti visus bendruomenių centro narius. Norintys gali rinktis vieną ar kelis seminarus tame pačiame sraute. Pageidautina, kad trečią ciklo seminarą („Atstovavimas organizacijai ir viešas kalbėjimas“) pasirinktų tie asmenys, kurie jau dalyvavo pirmame ar antrame seminare.
Kiekvieno seminaro trukmė – 8 akad. val. Seminaro dalyvių skaičius – 15 asmenų.
Mokymai vyks viešbutyje „Širvinta“ (J.Basanavičiaus a. 5), seminaro dalyviams numatomi pietūs ir kavos pertraukėlės.

Daugiau informacijos: Lina Kružinauskienė, tel:. 867991049, el. paštu: l.kruzinauskiene@vilkaviskis.lt


Atgal

Kontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907