Apie sąjungą    Naujienos    Renginiai    Veikla    Fotogalerija    Kontaktai    Nuorodos    Amatai Vilkaviškio rajone
SĄJUNGOS NARIAI


Ar laukiate vasaros švenčių savo ir aplinkiuose miesteliuose?

Taip, puiki proga pabendrauti ir pasilinksminti
Taip, nes vyksta nemokami koncertai
Taip, bet ne visada turiu laiko sudalyvauti
Ne, tai laiko švaistymas
Ne, geriau apsilankyti teatre ar pakeliauti
Daugiau informacijos
2018.09.06
Kaimo bendruomenė "Senieji Antupiai" kartu su jaunimo neformalia grupe įgyvendino Vilkaviškio rajono savivaldybės finansuojamą projektą

Kaimo bendruomenė „Senieji Antupiai“ ir neformali bendruomenės jaunimo grupė šiais metais teikė paraiškas Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos konkursui pagal projektus „Sportuokime visi, sportas - sveikata“. Per abu projektus buvo gauti 852 Eurai už kuriuos buvo numatyta įsigyti pavėsinę, įsigyti dviračių stovą bei šiukšlinę. Kadangi pinigų buvo gauta per mažai, nutarta ieškoti rėmėjų per socialinę paskyrą Facebook. Pirmieji atsiliepė tėvai vaikų, kurie žaidžia krepšinį Antupių kaime įrengtoje krepšinio aikštelėje, nes jaunieji krepšininkai patys pageidavo pavėsinės, kadangi užklupus lietui neturėdavo kur pasislėpti. Tokia gražia tėvų iniciatyva buvo surinkta 311,25 eurai. Už šiuos papildomai surinktus pinigus buvo pagamintos grindys bei baldai pavėsinei ir įsigyti dažai baldams nudažyti, kuriuos savo iniciatyva nudažė Rokas Kasparavičius. Pastačius pavėsinę rugpjūčio 31 d. tėvų iniciatyva buvo surengta vasaros palydėtuvių šventė

Antupių sporto ir laisvalaikio aikštelėje rugpjūčio 31 d. vyko graži bendruomeniška moksleivių palydėtuvių į mokyklą ir vasaros išlydėtuvių agapė. Jaunimas ta proga organizavo draugiškas tinklinio ir krepšinio varžybas. Visiems dalyvavusiems buvo išdalintos mokyklinės rėmėjų dovanos ir suvalgytas skanus tortas „Sudie vasara“, kurį pagamino ir visus vaišino Jolanta Kasparavičienė.

Antupių kaime pastatyta graži su baldais pavėsinė, šiukšinė ir dviračių stovas kuriuos pagamino pagal verslo liudijimą dirbantis Eimutis Parulis. Bendruomeniškumo dėka Antupių, Bačkiškių ir Bardauskų kaimų jaunimas turi kur susieiti pabendrauti, pažaisti krepšinį bei tinklinį. Kasdieną aikštelėse pažaisti ir pabendrauti susirenka apie 10 jaunuolių ir dar panašiai tiek mažųjų Antupiečių.

Bendruomenės taryba už suteiktą paramą nuoširdžiai dėkoja Ingridai Bernotaitei, Vaidai ir Ramūnui Janušaičiams, Vilmai ir Virginijui Mickevičiams, Jolantai ir Vytui Kasparavičiams, Linai ir Valdui Berneckams, Gintarei ir Žydrūnui Navikams, Jūratei Konopackai.

Senųjų Antupių bendruomenės informacija


Projektui įgyvendinti lėšas skyrė:

Vilkaviškio rajono savivaldybė


34_big_2.jpg

IMG_2227.jpg

IMG_2471.jpgAtgal

Kontaktai:
Vilkaviškio rajono kaimo
bendruomenių sąjunga
J. Basanavičiaus a.7,
LT-70101 Vilkaviškis
Tel:. (8 615) 75907